Kekova Günlük Tekne Turu


 

Sabah 10'00 da Kaş Limanından hareket ederek İNÖNÜ Koyu'na varıyoruz. 45 Dakikalık yolculuk sonunda İNÖNÜ Koyu'na varış ve Akdeniz'in serin sularında yüzme molası
•Saat 11.30'da kekova bölgesinin girişin de bulunan AKVARYUM Koyu'na doğru hareket
•Sizler akvaryum koyun da denize girerken biz de yöremize uygun yemeklerimizi ve mangal çeşitlerimizden oluşan öğlen yemeğinizi hazırlıyoruz. •Akdeniz'in mavi sularının üzerinde, öğlen yemeğimizi yedikten sonra rotamızı bir sonraki durağımız olan TERSANE Koyu ve BATIK ŞEHİR e doğru çeviriyoruz.
•Üç bin yıl önce meydana gelen deprem sonucu su altına gömülen odaları ve tarihi yapıları göreceksiniz KEKOVA adası ziyaretinin ardından rotamızı Kaleköy'e çeviriyoruz. Bizans ve Roma döneminden kalan kale ve lahitleri ziyaret için bir saatlik molamız olacak.
•1 Saatlik KALEKÖY ziyaretinden sonra ÜÇAĞIZ'a doğru yola çıkıyoruz. Üçağız bölgesindeki tarihi güzellikleri gördükten sonra dönüş rotamızda bulunan YAĞLICA Koyu'na doğru çeviriyoruz.
•YAĞLICA Koyu'nda bir saat boyunca kendimizi Akdeniz'in mavi sularına bırakıyoruz. Serinledikten sonra size hazırladığımız Çay ve kek ikramımızdan sonra rotamız olan Kaş Limanı'na doğru yola çıkıyoruz. 18,00 KAS a dönüş TURUN ÜCRETİ KİŞİ BAŞI ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL 80 TL DİR İNTERNET ÜZERİNDEN REZERVASYONLARDA PROMOSYON OLARAK FİYAT KİŞİ BAŞI ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL 70 TL DİR BİLET SATIŞ NOKTAMIZ KAS YAT LİMANI İÇİNDEKİ STANDIMIZDIR.


REZERVASYON YAP
Adınız Soyadınız :  
Telefon Numaranız :  
E-Mail :  
Katılacak Yetişkin Sayısı/Çocuk Sayısı  :  
Katılmak İstediğiniz Tarih  :  
Mesajınız