Kaş-Kalkan-Kekova-Kaş Mavi Yolculuk


 

Tur Başlangıcı
Saat 10:00 da eski yat limanında bulunan teknemizde buluşuyoruz.Kaptanımız size tekne ve tur hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra,Akdeniz’in masmavi suların da turumuza başlıyoruz.
1.GÜN:Güvercin adası ,Kaş takım adaları ve İnönü koyu
İlk durağımız olan Güvercin adasına doğru hareket ediyoruz.Burada güzel bir yüzme molasının ardından öğle yemeği.Güvercin adasını geride bıraktıktan sonra rotamız Kaş takım adaları,burada çay ve kek ikramlarımız dan sonra,rotamız konaklama yerimiz İnönü koyu. İnönü koyunda konaklama
2.GÜN:Yaglıca ,Akvaryum koyu,Kocakadın koyu
İnönü koyundaki kahvaltımızın ardından,rotamız Yağlıca koyu,burada yüzme molamız olacak ardından öğle yemeği,Yağlıca koyundan ayrıldıldıktan sonra rotamız Kekova adasının girişin de bulunan Akvaryum koyu,burada çay ve kek ikramımızın ardından, rotamız konaklama yerimiz olan Kocakadın koyu.
Kocakadın koyunda konaklama
3.GÜN:Batıkşehir,Simena,Üçağız,Gökkaya
Kahvaltımızın ardından,Kekovanın eşsiz güzellikleri başlıyor,İlk rotamız Batıkşehir.Batıkşehir ziyaretimizin ardından rotamızı Simenaya çeviriyoruz.burada bir saatlik molamız olacak.Burada Simena kalesi ziyareti ve birçok Likya,Roma ve Bizans dönemine ait tarihi yapılar göreceksiniz.Simenadan ayrıldıktan sonra rotamız Üçağız köyü burada çay ve kek ikramlarımızın ardın dan rotamız konaklama yerimiz olan Gökkaya koyu.
Gökkaya koyunda konaklama
4.GÜN:Korsan magarsı,Demre(myra), Karalos
Gökkaya dan ayrıldıktan sonra Korsan mağarası ziyaretimiz başlıyor,akabinde rotamız Demre(myra), burada Noelbaba kilisesini ve Myra antik şehrini ziyaret edebilirsiniz.Myra ziyaretimizin ardından sonra rotamız konaklama yerimiz Karalos koyu.
5.GÜN: Eleksi, Ufakdere
Karalos koyundaki güzel bir kahvaltının ardından rotamız Eleksi koyu,turkuaz renkli bu güzel koyda şnorkell yapabilir yada balık tutabilirsiz,Eleksi adasındaki öğle yemeğimizin ardından rotamız,Ufakdere koyu
Ufakdere koyunda konaklama.
6.GÜN: Maradi Adası,Kaputaş Plajı, Kalkan Fırnaz Koyu
Ufakdereden ayrıldıktan sonra 1.5 saat sürecek deniz seyiri sonrası Maradi adasına varıyoruz,iki ada arasın da bulunan koyda yüzme ve şnorkell molası,Maradi adasının ardından,rotamız,dünyanın en güzel plajları arasın da gösterilen,Kaputaş plajı buradaki molamız süresince,güneşin ve kumun tadını çıkartabilirsiniz,Kaputaş plajını geride bıraktıktan sonra,rotamız konaklama yerimiz olan Kalkan Fırnaz koyu. Fırnaz koyunda konaklama
7.GÜN: Besmi Adası, Limanağzı Koyu
Kalkan Fırnaz koyundan ayrıldıktan sonra rotamız Besmi adası burası Kaş’ın önemli dalış merkezlerinden bir tanesidir.buradaki öğle yemeğimizin ardından rotamız Limanagzı koyu.
8.GÜN: Tur Sonu
Limanağzı koyunda ki kahvaltımızın ardından sabah saat 09.00 da Kaş yat limanında turumuzu tamamlıyoruz.


REZERVASYON YAP
Adınız Soyadınız :  
Telefon Numaranız :  
E-Mail :  
Katılacak Yetişkin Sayısı/Çocuk Sayısı  :  
Katılmak İstediğiniz Tarih  :  
Mesajınız