Kaş-Göcek-Fethiye Mavi Yolculuk


 

Tur Başlangıcı
Buluşma noktamızdan kaptanımız eşliğinde sizin için rezerve edilmiş özel teknemize geçiyoruz.
Teknemize yerleşmemizin ardından kaptanımız sizlere tekne ve tur hakkında kısa bir bilgi verecektir.
Eğlence ve Macera dolu turumuz başlıyor.
1.GÜN: Limanağzı, Kaputaş, Kalkan, Fırnaz koyu
İlk rotamız Limanağzı koyu burada güzel bir yüzme molasının ardından öğle yemeği.Öğle yemeğimizin ardından rotamız Kaputaş plajı,Dünyanın en güzel plajları arasında gösterilen bu plaj da sizler plajın tadını çıkartırken biz de sizlere çay ve kek ikramlarımızı hazırlıyor olacağız.Kaputaş plajını geride bıraktıktan sonra rotamız konaklama yerimiz olan Kalkan Fırnaz koyu.
Fırnaz koyunda konaklama
2.GÜN: Kelebeler Vadisi, Ölüdeniz, Soğuk Su, Gemiler Adası
Sabah erken saatlerde seyrimiz başlıyor rotamız Kelebekler vadisi,kahvaltının ardından Kelebekler vadisinin eşsiz güzellikleri arasında küçük bir gezinti yapabilirsiniz.Kelebekler vadisini geride bıraktıktan sonra Ölüdeniz e doğru hareket ediyoruz.Ölüdeniz ziyaretimizin ardından,rotamız Soğuk su.Bu koyda soğuk suyun geldiği bölge de yüzerek serinleyebilirsiniz.Soğuk su koyunun ardından rotamız Gemiler adası.
Gemiler adasın da konaklama.
3.GÜN: Ağalimanı, Göbün, Domuz Adası
Gemiler adasındaki kahvaltımızın ardından Ağalimanına doğru hareket ediyoruz,doğal bir liman olan bu koyda yüzme ve snorkell molasının ardından öğle yemeği. Ağalimanını geride bıraktıktan sonra Göbün koyunda çay ve kek ikramının ardından konaklama yerimiz olan Domuz adasına doğru hareket. Domuz adasında konaklama
4.GÜN: Hamam, Binlik Koyu, Sarsala Koyu
Kahvaltımızın ardından rotamız Kleopatra nın koyu,Hamam burada tarihin doğanın eşsiz güzelliklerine tanık olacaksınız.Hamam koyunu geride bıraktıktan sonra Binlik koyuna doğru hareket ediyoruz,buradaki yüzme molamızın ardından rotamız Sarsala koyu.
Sarsala koyun da konaklama.
5.GÜN: Bedirrahmi, 12 Adalar, Yassıca Adaları
Sabah Sarsala koyundan Bedirrahmi koyuna doğru hareket ediyoruz.Burada Bedirrahmi Eyüpoğlu’nun 1974 te çizdiği balık resmini görme şansı bulacaksınız,Bedirrahmi koyunu geride bıraktıktan sonra rotamız ,12 adalar.Bu tertemiz adalar da yüzme ve şnorkell yaparak denizin tadını çıkartabilirsiniz.12 adaları geride bıraktıktan sonra konaklama yerimiz olan Yassıca adalarına doğru hareket ediyoruz.
Yassıca adaların da konaklama
6.GÜN: Göcek, Tersane Adası
Yassıca adlarından ayrıldıktan sonra koyları ve adalarıyla ünlü Göcek ilçesini ziyaret.2 saatlik molamız süresince ilçe de gezinti ve alışveriş yapabilirsiniz.Göcek ziyaretimizin ardından rotamız Tersane adası.Tersane adasında konaklama.
7.GÜN: Turunç Pınarı, Samanlık Koyu, Fethiye
Tersane adasındaki kahvaltımızın ardından rotamız ,Turunç pınarı koyu.Burada güzel bir yüzme molasının ardından öğle yemeği,ardından Samanlık koyuna doğru hareket ediyoruz.Buradaki çay ve kek ikramın dan sonra,Fethiye limanı geliyoruz.Fethiye de konaklama.
8.GÜN: Tur Sonu
Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılış


REZERVASYON YAP
Adınız Soyadınız :  
Telefon Numaranız :  
E-Mail :  
Katılacak Yetişkin Sayısı/Çocuk Sayısı  :  
Katılmak İstediğiniz Tarih  :  
Mesajınız