Kaş-Antalya-Kaş Mavi Yolculuk


 

Tur Başlangıcı
Buluşma noktamızdan kaptanımız eşliğinde sizin için rezerve edilmiş özel teknemize geçiyoruz.Teknemize yerleştikten sonra kaptanımız sizlere tekne ve tur hakkında kısa bir bilgi verecektir. Unutulmaz anılarla döneceğiniz turumuz başlıyor.
1.GÜN: İnönü, Yağlıca, Karalos
İlk rotamız İnönü koyu. İçerisinde gizli bir plaj ve mağarayı barındıran bu koyda güzel bir yüzme molasının ardından öğle yemeği servisimiz olacak,İnönü koyunu geride bıraktıktan sonra Yağlıca koyuna doğru hareket ediyoruz,burada sizlere çay ve kek ikramlarımız olacak,Yağlıca koyunun ardından rotamız konaklama yerimiz olan Karalos koyu.Diğer adıla Salyangoz koyu
Karalos koyunda konaklama
2.GÜN:Ceneviz ,Phaselis,Antalya
Sabah erken saatlerde seyrimiz başlıyor.Rotamız Ceneviz koyu,burada güzel bir sabah kahvaltısının ardından Phasiles’e doğru hareket ediyoruz.Burası tarihi bir bölgedir,burada birçok kale surları,Tiyatro ve Agora hamamı bulunmaktadır.Küçük bir gezinti tarihin derinliklerine dalacaksınız,Phaselis’i geride bıraktıktan sonra rotamız Antalya,burada 1 gecelik konaklamamız olacak. Şehirde akşam küçük bir turistik gezinti yapabilirsiniz.
3.GÜN: Kemer,Olympos ,Adrasan
Antalya limanından ayrıldıktan sonra rotamız Kemer Ayışığı koyu,burada güzel bir yüzme molasının ardından, Olympos ziyaretimiz başlıyor, Olympos ağaç evleri,tarihi ve plajıyla dünyaca ünlü antik bir şehirdir.Burada bir saatlik küçük bir gezinti yapabilirsiniz. Olympos un ardından rotamız konaklama yerimiz olan Adrasan koyu. Adrasan koyunda konaklama
4.GÜN: Myra,Korsan mağarası ve Gökkaya koyu
Adrasan koyundan sabah erken saatlerde seyrimiz başlıyor rotamız Demre (myra) buradaki kahvaltımızın ardından Noelbaba kilisesini ve Myra antik şehrini ziyaret edebilirsiniz.Myra’yı geride bıraktıktan sonra Korsan mağarası ziyaretimiz başlıyor,bir doğa harikası olan bu mağaraya hayran kalacaksınız.Ardından konaklama yerimiz olan Gökkaya koyuna doğru hareket ediyoruz. Gökkaya koyunda konaklama.
5.GÜN: Batıkşehir ,Simena,Üçağız Köyü, Tersane, Kocakadın Koyu
Kahvaltımızın ardından, Batıkşehir ziyaretimiz başlıyor,ardından, Simenada bir saatlik molamız olacak,molamız süresince Bizans kalesin birbirinden güzel Likya lahitlerin ziyaret edebilirsiniz. Simena dan ayrıldıktan sonra, eskiden küçük bir balıkçı kasabası, Şuan dünyaca ünlü turizm beldesi olan Üçagız Köyü,burada kral mezarlarını ziyaretimizin ardın rotamız Kocakadın Koyu.
Kocakadın Koyun da konaklama
Not: Kocakadın koyunun küçük bir hikayesi vardır,bu hikayeyi kaptanınız sizlerle paylaşacaktır
6.GÜN: Tersane,Eleksi Adası, Ufakdere
Kahvaltımızın ardından,rotamız Tersane koyu, Likyalıların tekne yapım yeri olarak kullandığı bu koy,gün boyunca yoğun ziyaretçi akınına uğramaktadır.buradaki yüzme molamızın ardından rotamız Eleksi Koyu,öğle yemeğinin ardından konaklama yerimize doğru hareket ediyoruz. Ufakdere de konaklama
7:GÜN: Kaş Takım Adaları, Güvercin Adası Koyu, Limanağzı
Ufakdere den ayrıldıktan sonra rotamız Kaş takım adaları, Meis adasına en yakın mesafedeki bu adalar da yüzme molasının ardından öğle yemeği. Adaları geride bıraktıktan sonra Güvercin adasındaki çay ve meyve ikramımız dan sonra rotamız konaklama yerimiz olan Limanağzı.
Limanağzında konaklama.
8.Gün: Tur Sonu
Kahvaltımızın ardından sabah saat 09:00 da Kaş yat limanın da turumuzu tamamlıyoruzREZERVASYON YAP
Adınız Soyadınız :  
Telefon Numaranız :  
E-Mail :  
Katılacak Yetişkin Sayısı/Çocuk Sayısı  :  
Katılmak İstediğiniz Tarih  :  
Mesajınız